O firmie O firmieO firmie „RODO” - Email

Ochrona danych „RODO” - Email

Klauzula informacyjna

 1. Administratorem danych osobowych jest PROFEKTUS KRZYSZTOF ŁAPIŃSKI, ul. 6-go Sierpnia 29, 90-616 Łódź, NIP 7321001596 (dalej: PROFEKTUS).
 2. PROFEKTUS przetwarza Pani/Pana dane dla celów związanych z prowadzeniem korespondencji e-mailowej.
 3. Podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody - art. 6 ust. 1 lit. a RODO.
 4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, zaktualizowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.
 5. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek ich nie podanie uniemożliwia prowadzenie korespondencji elektronicznej (dot. adresu e-mail).
 6. Ma Pan/Pani prawo cofnąć zgodę, co spowoduje niezwłoczne usunięcie danych przez PROFEKTUS, z wyłączeniem tych, których przetwarzanie wynika z wymogów prawa.
 7. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 8. Cofnięcie zgody wymaga zgłoszenia elektronicznego na adres e-mail: biuro@profektus.pl bądź pisemnego na adres wskazany w zdaniu pierwszym.
 9. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia korespondencji, w szczególności do wygaśnięcia wszelkich roszczeń lub do cofnięcia zgody.
 10. W związku z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych przez Administratora przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 11. Odbiorcą Pana/Pani danych są podmioty świadczące usługi hostingowe.
 12. Dane nie są automatycznie przetwarzane i nie podlegają profilowaniu*.
 13. Dane nie są transferowane poza obszar EOG ani do organizacji międzynarodowych.

* Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej,  w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.

 

 
 
 

Kontakt

PROFEKTUS
ul. 6-go Sierpnia 29
90-616 Łódź

BIURO
dział obsługi firm
dział wdrożeń
tel.: 42 630 57 61
tel./fax: 42 630-57-61
biuro@profektus.plGodziny pracy:
Pn-Pt   godz. 8:00 - 16:00

SALON
dział handlowy
dział serwisu PC
tel.: 42 630 73 15
tel./fax: 42 630-73-16
handlowy@profektus.plGodziny pracy:
Pn-Pt   godz. 10:00 - 18:00
Sobota godz.   9:00 - 14:00Polub nas na Facebook