Instalacje

Sieci komputerowe, monitoring, alarmy

Sieci komputerowe

Sprawdź

Monitoring

Sprawdź

Alarmy

Sprawdź

Sieci komputerowe

Projektujemy i wykonujemy infrastrukturę teleinformatyczną: okablowanie strukturalne dla sieci komputerowych i telefonicznych. Wyposażamy serwerownie w osprzęt i urządzenia sieciowe. Projektujemy i wykonujemy dedykowane zasilanie elektryczne dla sieci komputerowych.

 

Wykonywaliśmy instalacje sieci komputerowej w biurowcach, halach magazynowych i produkcyjnych składające się z ponad 200 punktów oraz 10km kabla.

 

 

Nasi klienci to między innymi odział Poczty Polskiej w Łodzi, łódzka sieć aptek Melissa, sieć sklepów odzieżowych Econom Class, Fabryka Mebli Biurowych Mikomax, Hurtownia Mikomax i wiele innych.

 

Monitoring

Projektujemy i wykonujemy systemy monitoringu przemysłowego we wszystkich dostępnych technologiach. Dostarczamy potrzebny do instalacji sprzęt: kamery CCTV, kamery AHD, kamery IP, rejestratory, obiektywy, obudowy itd.

 

Nasi klienci to między innymi Związek zawodowy kierowców i motorniczych komunikacji miejskiej w Łodzi, sieć sklepów odzieżowych Econom Class, hurtownia zabawek Regard i wiele innych.

 

Alarmy

Projektujemy i wykonujemy systemy zabezpieczeń w postaci alarmów. Dostarczamy potrzebny do instalacji sprzęt: czujki ruchu, czujki dymu i ciepła, kontaktrony, sygnalizatory świetlno dźwiękowe, manipulatory, obudowy, czy anteny itd. ​​​​​​​


Wykonywaliśmy systemy alarmowe składające się z ponad stu elementów i kilku stref w budynkach wielokondygnacyjnych.


Nasi klienci to między innymi łódzka sieć aptek Melissa, sieć sklepów odzieżowych Econom Class, hurtownia zabawek Regard i wiele innych.

Plusem wykonawstwa instalacji teleinformatycznej i niskoprądowych przez jednego wykonawcę jest możliwość estetycznego zaprojektowania przebiegów kablowych, co zmniejsza ilość materiałów (listew i kabli) niezbędnych do wykonania instalacji i przy okazji obniża jej koszty, a w przyszłości umożliwia łatwiejszą rozbudowę o kolejne elementy.

Przyjdź do nas! Sprawdź jakość obsługi i ceny!