Kasy fiskalne

Sprzedaż oraz serwis drukarek i kas fiskalnych prowadzimy od 1994r. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia fiskalne tylko polskich producentów Elzab, Posnet i Novitus. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, szeroki zakres wiedzy w temacie urządzeń fiskalnych, doświadczenie i pełen profesjonalizm naszych serwisantów. Pomożemy Ci wybrać najlepszą kasę fiskalną dla Twojej działalności! 

Profesjonalna pomoc w wyborze kasy  

W zależności od Twoich potrzeb dopasujemy rozwiązanie spełniające Twoje wymagania. Oferujemy drukarki i kasy fiskalne dla sklepów, hurtowni, supermarketów, aptek oraz przychodni lekarskich wyposażone między innymi w elektroniczną kopię paragonów fiskalnych oraz funkcję drukowania faktur VAT. Znajdziesz u nas również mobilne kasy, idealne dla przedsiębiorców, którzy prowadzą mniejsze biznesy a także najnowocześniejsze kasy i drukarki fiskalne typu on-line. Ofertę uzupełniają niezbędne materiały eksploatacyjne. Kupując kasę w firmie Profektus masz pewność fachowej  obsługi oraz zyskujesz dostęp do profesjonalnego serwisu.  

Serwis kas fiskalnych 

Twoja kasa przestała działać i nie wiesz co dalej robić? Zgłoś się do naszego serwisu i salonu zlokalizowanego w Łódź – Śródmieście. Sprawujemy również profesjonalną opiekę nad sprzętem, wykonamy dla Ciebie serwis kas fiskalnych i dołożymy wszelkich starań, by szybko przywrócić urządzenie do sprawności technicznej. Oferujemy pomoc – obszar naszego działania obejmuje Łódź oraz województwo łódzkie. Skorzystaj z naszej oferty i kup swoją kasę fiskalną już dziś!

ikona kategorii

Kasy fiskalne

Sprawdź
ikona kategorii

Drukarki fiskalne

Sprawdź
ikona kategorii

Akcesoria

Sprawdź
ikona kategorii

Materiały eksploatacyjne

Sprawdź
ikona kategorii

Przepisy prawne

Sprawdź

Kasy fiskalne on-line

Samodzielne urządzenia do rejestracji obrotu oraz kwot ze sprzedaży detalicznej wyposażone w pamięć fiskalną oraz elektroniczną kopię paragonów.

Kasy Online to urządzenia najnowszej generacji, które za pośrednictwem sieci Internet łączą się z Centralnym Repozytorium Kas, gdzie gromadzone są takie dane jak: paragony fiskalne, raporty dobowe, dokumenty niefiskalne, a także informacja o dokonanych przeglądach okresowych.

Polecane produkty

Drukarki fiskalne

Urządzenia do rejestracji obrotu oraz kwot ze sprzedaży detalicznej wyposażone w pamięć fiskalną oraz elektroniczną kopię paragonów. W przeciwieństwie do kasy fiskalnej drukarka nie jest samodzielnym urządzeniem, lecz jednym z elementów systemu kasowego, w którego skład wchodzi komputer oraz program służący do rejestracji sprzedaży i wydruku paragonu na drukarce fiskalnej.

Obecnie na rynku dostępne są już tylko drukarki z elektroniczną kopią paragonów, które całkowicie wyparły tradycyjne urządzenia z kopią papierową. Elektroniczny zapis kopii odbywa się na karcie pamięci, zwykle typu micro SD.

Drukarki fiskalne on-line

Urządzenia do rejestracji obrotu oraz kwot ze sprzedaży detalicznej wyposażone w pamięć fiskalną oraz elektroniczną kopię paragonów. W przeciwieństwie do kasy fiskalnej drukarka nie jest samodzielnym urządzeniem, lecz jednym z elementów systemu kasowego, w którego skład wchodzi komputer oraz program służący do rejestracji sprzedaży i wydruku paragonu na drukarce fiskalnej.

Drukarki fiskalne online to urządzenia najnowszej generacji, które za pośrednictwem sieci Internet łączą się z Centralnym Repozytorium Kas, gdzie gromadzone są takie dane jak: paragony fiskalne, raporty dobowe, dokumenty niefiskalne, a także informacja o dokonanych przeglądach okresowych.

Polecane produkty

Posnet Temo Online

Najmniejsze na rynku urządzenie fiskalne w wersji online, w pełni mobilna - swobodnie mieści się w torbie z laptopem. Bez zasilania wydrukuje 80.000 wierszy paragonu a ładowanie odbywa się przez port USB. Z CRK łączy się przez port USB lub opcjonalnie WiFi.

sugerowana cena netto: 2299.00

Elzab Mera Online

Wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z automatycznym obcinaczem papieru w standardzie. Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. Z CRK łączy się za pomocą sieci LAN, opcjonalnie poprzez sieć WiFi.

sugerowana cena netto: 2799.00

Posnet Thermal XL2 Online

Urządzenie, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Dostepna z mechanizmem drukującym 80 i 57mm a także w wersji z wolnostojącym wyświetlaczem. Z CRK łączy się za pomocą sieci LAN lub opcjonalnie poprzez sieć WiFi.

sugerowana cena netto: 2799.00

Elzab Cube Online

Dedykowana do pracy tam, gdzie liczy się szybkość obsługi klienta oraz w miejsca, gdzie częstotliwość wydruków jest bardzo wysoka. Z CRK łączy się poprzez moduł WiFi/Bluetooth lub interfejs LAN - dostępne w standardzie. 

sugerowana cena netto: 3090.00

Novitus HD Online

Pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT, który wyświetla m.in. sprzedawane towary a nawet Twoją reklamę. Dostępna też w w wersji z wyświetlaczem wolnostojącym. Z CRK łączy się poprzez sieć LAN.

sugerowana cena netto: 3190.00

Posnet Trio Online

Drukarka Posnet Trio ONLINE potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing'u - wyróżnia się spośród innych. Z CRK łączy się przez port USB lub opcjonalnie poprzez sieć WiFi.

sugerowana cena netto: 2399.00

Akcesoria

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko urządzenie peryferyjne dla urządzeń fiskalnych takie jak: czytniki kodów kreskowych, wagi, szuflady kasowe, ale też wszelkiego rodzaju urządzenia służące do automatyzacji sprzedaży m.in. drukarki etykiet, sprawdzarki cen, kolektory danych.

Polecane produkty

Zebra DS 2208

Czytnik zaprojektowany w technologii area imager jest przygotowany do odczytu kodów 1D i 2D, w tym również kodów z ekranów urządzeń elektronicznych. Praca w trybie ręcznym lub automatycznym. W zestawie podstawka i kabel USB.

sugerowana cena netto: 582.00

Zebex Z-3190BT

Bezprzewodowy czytnik typu linear imager. Pojemny akumulator zapewnia pracę do 40h. Gumowe elementy obudowy chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi. Klasa szczelności IP41 gwarantuje niezawodną pracę w najtrudniejszych warunkach.

sugerowana cena netto: 1079.00

Drukarka TSC TDP-225

Termiczna drukarka etykiet o maksymalnej szerokości wydruku 54mm. Uurządzenie o małych rozmiarach i wytrzymałej konstrukcji, które idealnie pasuje na ladę sklepową. Wysokiej jakości silnik pozwala na drukowanie z maksymalną prędkością do 5 cali/sekundę.

sugerowana cena netto: 799.00

Szuflada Gamma A22

Solidna szuflada wykonana z tworzywa i stali o dużej powierzchni roboczej.

Ilośc pojemników na banknoty: 6.

Ilośc pojemników na bilon: 8 (jeden lub dwa rzędy).

Dostepna w kolorze grafitowym lub białym.

sugerowana cena netto: 340.00

Waga Dibal SPC-T

Waga SPC jest elektroniczną wagą kalkulacyjną w kompaktowej, funkcjonalnej obudowie. Posiada 2 podświetlane wyświetlacze LCD, wyświetlacz klienta w zależności od wersji jest umieszczony w korpusie wagi lub na wysięgniku.

sugerowana cena netto: 810.00

Sprawdzarka cen

Urządzenie zaprojektowane do pracy w sieci LAN. Jej podstawowa funkcja to sprawdzanie i wyświetlania ceny towaru, ale dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu dużego wyświetlacza graficznego ma szerokie możliwości graficznej prezentacji informacji związanych z towarem

sugerowana cena netto: 1250.00

Jesteśmy złotym partnerem ELZAB