Dlaczego warto
współpracować z nami?

Firma zbudowana na wartościach

W naszych działaniach kierujemy się profesjonalizmem, odpowiedzialnością i przejrzystością rozliczeń. Z pasją i zaangażowaniem rozwiązujemy problemy naszych klientów. Dla nas ważni są ludzie - pamiętamy o obietnicach, dotrzymujemy słowa, możesz na nas polegać.

Indywidualne podejście do klienta

Każdy z naszych klientów ma inne problemy i potrzeby, dlatego każdy jest traktowany indywidualnie a rozwiązania dopasowane do sytuacji.

Dedykowany pracownik dla klienta biznesowego

Po podpisaniu stałej umowy serwisowej, klientowi zostaje przypisany konkretny serwisant, który opiekuje się infrastrukturą i rozwiązuje bieżące problemy.

24 lata doświadczenia

Firma została założona w 1994 roku przez Krzysztofa Łapińskiego. Przez cały czas poszerzamy wykorzystujemy zdobyte doświadczenie i nieustannie się rozwijamy.

Zgrany i doświadczony zespół

Obecnie firma zatrudnia ośmiu wykwalifikowanych pracowników, z czego większość jest z nami ponad trzy lata, a najstarsi stażem więcej niż dziesięć lat.

Elastyczność na potrzeby klienta

Słuchamy naszych klientów i dostosowujemy się do ich potrzeb oraz wymagań. Jesteśmy zawsze otwarci na uwagi i sugestie.

Umiejętność prowadzenia długoterminowej relacji z klientami

Większość klientów, którzy podpisali z nami umowę na stałą obsługę informatyczną współpracują z nami dłużej niż pięć lat. Najstarszy nasz klient jest z nami ponad 20 lat.

Podejmujemy trudne wyzwania klientów

Niejednokrotnie w imieniu klienta podjęliśmy się rozwiązania problemu dla niego niemożliwego do rozstrzygnięcia oszczędzając w ten sposób jego czas oraz pieniądze.

Szybki czas reakcji oraz sprzęt zastępczy w razie awarii

Podejmujemy interwencje serwisową już w ciągu godziny od zgłoszenia, a w przypadku awarii sprzętu podstawiamy nasz sprzęt zastępczy.

Nieograniczona liczba interwencji

Podpisując z nami umowę na stałą obsługę informatyczną możesz skorzystać z nielimitowanych ilości interwencji swojego serwisanta.

Porządkujemy i standaryzujemy infrastrukturę IT oraz dokumentację

Podejmując się opieki nad infrastrukturą IT klienta doprowadzamy ją do stanu zgodnego z przyjętymi standardami oraz tworzymy do niej odpowiednią dokumentację.

Potrzebujesz profesjonalnej opieki informatycznej?

umów się na konsultację

lub zadzwoń 42 630 73 15

O firmie

Firma PROFEKTUS została utworzona w Łodzi w 1994 r. przez Krzysztofa Łapińskiego. Celem działania firmy jest dostarczanie sprawdzonych rozwiązań z zakresu szeroko rozumianej informatyki i teleinformatyki. W chwili obecnej w firmie jest zatrudnionych osiem osób posiadających odpowiednie doświadczenie informatyczne i handlowe.

Oferujemy kompleksowe wdrożenia rozwiązań informatycznych największych polskich producentów oprogramowania (COMARCH, KAMSOFT)

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie instalacji teleinformatycznych. Projektujemy i instalujemy sieci komputerowe, centrale telefoniczne, systemy alarmowe, monitoring.

Współpracujemy z największymi producentami sprzętu komputerowego oferując komputery, notebooki, akcesoria, materiały eksploatacyjne wprost od dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i bezpłatne doradztwo.

Zapraszamy do współpracy!

Zaufali nam

Co zyska Twoja firma współracując z nami?

Sprawdź
wnętrze biura i sklepu