Serwis

Twój sprzęt komputerowy odmówił współpracy? My Ci nie odmówimy i naprawimy go tak szybko jak tylko to możliwe. Od wielu lat prowadzimy serwis sprzętu komputerowego w którym naprawisz laptopa, tablet, komputer PC, a także sprzęt od Apple.

ikona kategorii

Naprawa laptopów

Sprawdź
ikona kategorii

Serwis Apple

Sprawdź
ikona kategorii

Naprawa komputerów PC

Sprawdź
ikona kategorii

Naprawa tabletów

Sprawdź
ikona kategorii

Wymiana układów BGA

Sprawdź

Laptop to dla wielu osób podstawowe narzędzie pracy. Co zrobić w przypadku jego awarii? Potrzebny Ci sprawny i profesjonalny serwis, który doprowadzi Twój komputer do pierwotnego stanu. Dzięki doświadczeniu i doskonałej znajomości sprzętu największych producentów jesteśmy w stanie podjąć się tego wyzwania. Serwisujemy laptopy wszystkich znanych marek dostępnych na rynku. Wykonujemy szybką i kompleksową diagnostykę. Realizujemy naprawy systemowe oraz sprzętowe. Na wszystkie prace udzielamy gwarancji. Masz problem ze swoim laptopem? My go rozwiążemy!

Potrzebujesz profesjonalnego serwisu komputerów i laptopów marki Apple? Dobrze trafiłeś! Nie ryzykuj kosztownej wysyłki, która może doprowadzić do uszkodzenia sprzętu. W naszym serwisie otrzymasz kompleksową pomoc w zakresie diagnostyki i naprawy. Mamy doświadczenie oraz odpowiednie narzędzia, aby podjąć się nie tylko standardowych prac, ale także wyzwań zbyt trudnych dla innych serwisów. Na każdą naprawę dajemy gwarancję. Działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie. Chcesz uratować swojego Mac’a? Przywrócimy go do życia!

Klasyczne pecety to nadal stały element wyposażenia w wielu domach. Kiedy zawiodą urządzenia mobilne, zawsze możesz odpalić komputer stacjonarny. A jeśli awarii ulegnie także pecet? Wtedy zgłoś się do naszego serwisu. Mamy duże doświadczenie w naprawie komputerów stacjonarnych. Wykonujemy zarówno klasyczne usługi serwisowe, jak i bardziej skomplikowane operacje. Chcesz zmodernizować starego peceta pod gry lub kopanie kryptowalut? Stworzymy dla Ciebie niezawodną i wydajną maszynę. Nie wyrzucaj starego komputera. Po naprawie w naszym serwisie zyska drugą młodość.

Tablety to urządzenie, które możesz zabrać dosłownie wszędzie. Niestety oznacza to także ryzyko uszkodzenia lub narażenia na działanie niekorzystnych czynników. W momencie awarii już nie musisz szukać nowego modelu. W naszym serwisie wykonamy dla Ciebie szybką diagnostykę i naprawimy uszkodzone podzespoły. Na wykonane prace udzielamy gwarancji. Jeśli potrzebna będzie wymiana, to zdobędziemy oryginalne części. Serwisujemy tablety wszystkich firm. Nawet tych trochę egzotycznych. Podpowiemy także, jak dbać o urządzenie, aby uniknąć ponownych usterek.

Uszkodzenie układów BGA wcale nie musi oznaczać szybkiego końca Twojego sprzętu. Ball Grid Array nie ma przed nami tajemnic. Nasz serwis specjalizuje się w szybkiej i skutecznej naprawie układów scalonych kart graficznych, procesorów czy mostków. Dzięki wiedzy i doświadczeniu robimy to sprawnie i bez narażania Cię na wysokie koszty. Wymieniamy lub robimy reballing w przypadku zalania. Skupienie, pewna ręka oraz profesjonalny sprzęt gwarantują powodzenie każdej tego typu operacji. Przekonaj się, że można zrobić to dobrze.

Przyjdź do nas! Sprawdź jakość obsługi i ceny!