Zawiesza Ci się komputer, Twój ulubiony laptop przestał działać, nie możesz odebrać poczty, a może Twój informatyk jest na urlopie?

Profektus to profesjonalny serwis komputerowy oraz pomoc techniczna

Serwis Sprzętu komputerowego

Jeśli masz problem z laptopem albo komputerem stacjonarnym?

Profektus to profesjonalny serwis napraw komputerów stacjonarnych i laptopów.

Godziny pracy:

pn-pt
sobota

10:00 - 18:00
9:00 - 14:00

PROFEKTUS

ul. 6-go Sierpnia 29, 90-616 Łódź

Pomoc techniczna dla firm

Jeśli masz problem z oprogramowaniem lub siecią komputerową w firmie skontaktuj się z nami.

Obsługujemy branże: firmy handlowo-usługowe, apteki, przychodnie.

Godziny pracy:

pn-pt

8:00 - 16:00

Firmy z umową abonamentową:

telefon 603 444 668
pn-pt

8:00 - 16:00

W nagłych przypadkach:

telefon 601 965 200
pn-pt
sobota

16:00 - 20:00
8:00 - 16:00

Jeśli nie jesteś naszym klientem a potrzebujesz pilnie pomocy technicznej,

skontaktuj się z nami

PROFESJONALNA NAPRAWA LAPTOPÓW - ŁÓDŹ I OKOLICE

Twój laptop przestał działać? Szybkość pracy urządzenia wyraźnie spadła w ostatnim czasie? Warto sprawdzić funkcjonowanie poszczególnych podzespołów. Naszą specjalnością jest serwis i naprawa laptopów oraz serwis tabletów różnych marek. Dysponujemy skutecznymi narzędziami do diagnostyki. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko ocenić, które podzespoły uległy awarii. Duże doświadczenie pomoże nam w uratowaniu Twojego sprzętu. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo danych zapisanych na komputerze. Jeśli awarii ulegnie dysk twardy, postaramy się odzyskać z niego jak najwięcej ważnych plików. Dzięki temu unikniesz dużo poważniejszych strat.

Do naprawy laptopów używamy najwyższej jakości podzespołów. Starannie dobieramy je pod kątem konkretnego modelu komputera oraz Twoich oczekiwań. Po naprawie laptopa będziesz zaskoczony szybkością jego działania oraz niezawodnością urządzenia.

Profesjonalna i skuteczna naprawa laptopów – usługa na najwyższym poziomie dla osób prywatnych i firm z Łodzi oraz okolicznych miejscowości. Oferujemy też naprawę oraz serwis laptopów i tabletów firmy Apple.

Potrzebne Ci profesjonalne wsparcie informatyczne? Łódź to główny obszar, jaki obsługujemy. Możesz odwiedzić nasze biuro lub skorzystać z szybkiej pomocy zdalnej. Oferujemy również stałą współpracę na podstawie umowy abonamentowej. Potrafimy dostosować się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Myślisz usługi informatyczne Łódź – mówisz Profectus! Rzetelna, profesjonalna i kompleksowa obsługa IT!

Zaufaj marce z doświadczeniem

Profektus to firma, która ma 25-letnie doświadczenie w branży IT. Znamy się na naprawie sprzętu komputerowego, prowadzimy serwis komputerów PC i laptopów. Zadzwoń, gdy tylko coś zacznie dziać się z Twoim komputerem lub służbowym laptopem. Wiemy, że nawet drobna usterka może spowodować lawinę zdarzeń problemów, dlatego masz do dyspozycji nasz profesjonalny serwis komputerowy.

Profektus – łódzka firma z tradycjami

Od ponad 25 lat jesteśmy związani z Łodzią. Obsługujemy wiele łódzkich firm z tradycjami, które potrzebują profesjonalnej opieki informatycznej i stałego wsparcia. Zdajemy sobie sprawę, że awaria komputera, jego zawieszanie się w czasie pracy, dziwne dźwięki lub wyskakujące okienka z błędem mogą skutecznie zdezorganizować pracę. Dlatego wykonujemy usługi takie jak: serwis komputerowy, czy naprawa laptopów, by nasi klienci mogli korzystać ze sprawnych urządzeń.
Jesteśmy do dyspozycji przez pięć dni w tygodniu, a sprzęt do serwisu oddasz nawet w sobotę. Możesz podjechać do nas z niedziałającym laptopem – nasza siedziba mieści się w centrum Łodzi (Łódź-Śródmieście).

Sprawdź nasze usługi

Wykonujemy usługi informatyczne, które realizujemy w Łódź-Centrum, obejmują naprawę i wymianę: kart graficznych, układów BGA, gniazd zasilania, matryc, podświetlenia matrycy, płyt głównych, procesorów, gniazd USB, klawiatury, palmrestów, napędów optycznych, dysków twardych, kości pamięci, układów sterowania, układów zasilania i ładowania, układów kontroli temperatury. Dla naszych klientów wykonujemy również czyszczenie i konserwację laptopów oraz komputerów PC. Nasz profesjonalny serwis komputerowy dokonuje napraw laptopów, które uległy zalaniu lub poważnemu uszkodzeniu mechanicznemu.